Když přiletí čáp

Také máte problém s tím, co dát někomu blízkému jako dárek? Ne, by že nám bránila ve správném výběru například šetrnost, ale prostě je to někdy těžké. Co vybrat, abychom udělali tomu druhému opravdu radost? Narozeniny a svátky ještě jdou. Tam nás většinou nějaká ta pozornost napadne. A pokud jsme skutečně v koncích, tak můžeme třeba poslat blahopřání ve formě klasického pohledu. Nebo můžeme koupit kytici. Už jste ale někdy zkusili poslat papírové blahopřání třeba do porodnice? A květiny jsou tam většinou zakázané. A teď si zkuste poradit. Ono to ale není až tak těžké. A není to příliš složité ani v případě, že chcete přinést něco skutečně originálního.

batole

  • Není přeci nikde psáno, že musíte přinést pouze jeden dárek.
  • Zkuste se zamyslet nad balíčkem plným překvapení.

Květina pro miminko

Co bude maminka, která přijde z porodnice, potřebovat nejvíce? PŘEDEVŠÍM PEVNÉ NERVY. Proto by v balíčku rozhodně neměla chybět dobrá čokoláda.

  • Ve chvíli, kdy miminko konečně usne, si bude moci maminka znásobit rozkoš, kterou jí přinese tato chvíle ještě tím, že si dopřeje sladkou odměnu.

Další z pozorností, která jistě potěší je kvalitní kosmetika. A to nejen pro miminko, ale také pro jeho mámu.

  • Teď bude „mimi“ jistě potřebovat mnoho různých olejíčků, balzámů a krémů na citlivou dětskou pokožku.
  • A protože bude po porodu matčina pleť možná náchylná k některým nežádoucím projevům, může být tato kosmetika prospěšná i jí.

dítě

A víte, co je v oblasti dárků pro novopečené maminky opravdovým trendem? Floby kytice. Sice bylo řečeno, že květiny do porodnice nepatří, ale tady se jedná o něco docela jiného. Jsou to důmyslně upravené kojenecké oblečky do tvarů květin. Například kojenecká body ve tvaru růže je zkrátka neodolatelná. Až do poslední chvíle není jasné, co květina skrývá za překvapení.

lineadeco.cz